Ledige stillinger

Registrer deg som søker

  • Instagram Social Ikon
  • Linkedin Sosiale Ikon
  • Facebook Social Icon

om

Rett person til rett tid! Med det som utgangspunkt blir du som kunde eller ansatt ivaretatt på en god og profesjonell måte.

BGBAS besitter god kompetanse på å levere personell til innleie eller til faste stillinger. Vi bistår alltid og sørger for at riktig kompetanse er på plass til rett sted når behovet oppstår.

BGBAS er heleid av Bakke AS, et av Norges største boligbyggeselskap. Vi har naturligvis mange kandidater og oppdrag innen Bygg & anlegg. I tillegg har vi bred erfaring fra rekruttering og bemanning innen IT, Engineering og administrative stillinger. 

Våre verdier

​Trygghet innenfor gode rammer er viktig for oss. Vi skal oppleves som en trygg samarbeidspartner hvor både innleier og medarbeiders behov er satt i fokus og ivaretatt.

 

Vår visjon

​Gjennom å levere kvalitet og kompetanse skal våre kunder og kandidater bli ivaretatt på en trygg og profesjonell måte. 

 

Vi er lokalisert i Bergen, Oslo, Vestfold og på Sørlandet og alltid tilgjengelig for en samtale. Treffer du ingen på ditt lokale kontor har vi døgnåpent på +47 23 68 83 38.

​​

 

Make Things Happen.

 

Bergen

Kanalveien 60

5068 Bergen

Lasse Bjerke Roska

Bedrifts- og Bemanningsrådgiver

Tlf: 459 03 909

E-post: lasse@bgbas.no

Anna.jpg

Anna Dombrowska

Bemanningsrådgiver/Personalansvarlig

Tlf: 902 85 555

E-post: anna@bgbas.no

STOR-Oslo

Karenslyst allé 2

0278 Oslo

Harald Tufte

Daglig leder

Tlf: 930 02 449

E-post: harald@bgbas.no

Sørlandet

Gaupemyrheia 2

4790 Lillesand

Ronny.jpg

Ronny Køhler

Avdelingsleder

Tlf: 982 21 527 

E-post: ronny@bgbas.no

Kryztyna.png

Krystyna Gitlestad

Bemanningsrådgiver

Tlf: 982 21 528

E-post: krystyna@bgbas.no

Karolina.jpg

Karolina Gulinski

Bemanningsrådgiver

Tlf: 401 42 010

E-post: karolina@bgbas.no